Home Події Житомирянка Олександра Ковальова з Міжнародного танцювального фестивалю привезла дві нагороди. ФОТО

Житомирянка Олександра Ковальова з Міжнародного танцювального фестивалю привезла дві нагороди. ФОТО

146

Середь сотень учасниць з України, Молдови, Білорусії та Росії житомирська танцівниця східних танців Олександра Ковальова зуміла вибороти одразу дві нагороди у двох категоріях на престижному фестивалі "Great silk way -2013" у Судаку, який проходить традиційно один раз на рік.

Олександра побувала на ньому вдруге і знову повернулася не з пустими руками. Тепер на її рахунку одна срібна та бронзова нагорода.

2011 році  Житомир представляла Аміда Шилінговський. мій тренер і "мама" танцювальної студії "Аміда". Вона завоювала золото в категорії "Табла" (танець під барабани) в любителях.  Вже у 2012  туди поїхала я і завоювала золотий кубок в категорії "Фольклор" в любителях: я танцювала іракський народний танець.  В цьому році я нарешті наважилася відстояти честь студії в категорії професіонали, – розповіла Олександра кореспондентам Першого. –  Звичайно, як говоритися найцікавіші виступи завжди у цій категорії, адже нас завжди багато і прокидається азарт, коли будь-якою ціноюхочеться прорватися до рійки лідерів. Для цього потрібно дуже довго готувати постановку, шити дорогі і красиві костюми, вміти подати танець так, як ти його відчуваєш і взагалі прожити "маленьке життя" на сцені. Зрозуміло, що не обійшлося і без допомоги талановитих хореографів-постановників. На даний час я займаюся не самостійно, не тільки з Амідою, але  й із найзатребуванішим педагогом Києва та України, суддею єгипетських конкурсів та фестівалів – Оленою Синельниковою. Вона допомагає мені гідно представити себе на конкурсах і взагалі  змінила мій погляд на танець, адже ми танцюємо не заради перемог і не заради медалей, а заради душі.

Відносно  фестивалю в Судаку, то цьогоріч  суддівство було добірне –  з Єгипту, України, Росії, Молдови. Учасниці  "Great silk way -2013" могли іпровізувати під всесвітньовідомий оркестр Єгипту "Негум" під керівництвом Сафа Фаріда – співака з чарівним голосом.
 
Я виборола цьогоріч дві нагороди: у професіоналах, а саме срібло в категорії "Табла"   і бронзу в категорії "класична естрадна пісня" – танець під арабську пісню, де потрібно рухами передати всі емоції та почуття співака.
Страшно було стояти на нагородженні, адже так хотілося привезти до Житомира нагороду такого рівня, адже це дуже престижно і безумовно виправдало б мій статус і статус студії.Вдячна шалено своїм вчителям і наставникам. В першу чергу я танцювала для глядачів і для своєї та їхньої душі, – додає Олександра.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here