Home Події Житомирянка Юлія Єлістратова на етапі Кубка Азії завоювала ”срібло”

Житомирянка Юлія Єлістратова на етапі Кубка Азії завоювала \”срібло\”

117

На етапі Кубка Азії в Гонконзі наша спортсменка посіла друге місце, і таким чином поставила жирну крапку по закінченні спортивного року, – повідомляє Федерація триатлону України.

На жаль, через довготривалу застуду наприкінці сезону Юля виступала на турнірах не так часто, як того хотілося б. Під старт Кубка Азії в Гонконзі вона встигла відновитися, однак бажання закінчити сезон на мажорній ноті – перемогою – часом зашкалювало: «Вже не вперше помічаю за собою, що не все йде гладко, коли я прагну будь-що перемоги, – наводить слова найсильнішої триатлетки України її персональний сайт. – Думаю, мені варто переглянути свій настрій перед змаганнями, коли я націлююся на конкретний результат».

В цілому, гонка складалася для Єлістратової непогано: вона вийшла третьою з води, а вело закінчила в першій пачці, що склалася всього з чотирьох осіб, які й боролися за місця на подіумі. Практично весь біг Юля пробігла пліч-о-пліч з японкою Юрі Като, проте поступилася їй на самій стрічці.

«Мої м’язи не були готовими на більш високу швидкість, і цього разу японка виявилася сильнішою. А взагалі, зібралося кілька факторів, які завадили мені перемогти. У першу чергу, це тривалий переліт і зміна часових поясів».

Хай там як, а Юля Єлістратова закриває черговий сезон успішним, медальним виступом! Адже етап Кубка Азії в Гонконзі став для неї завершальнимму цьому році. «Тепер за планом – активний відпочинок! Але цього року мене ще запросили виступити на турнірі в Гонконзі, який відбудеться 1 грудня. Я з задоволенням погодилася, це буде новим досвідом для мене. В будь-якому разі, старт проходитиме під тренувальними навантаженнями» , – підсумувала житомирянка.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here