Житомиряни здобули срібло та бронзу на чемпіонаті світу з веслування на човнах-драконах у Таїланді

827

На чемпіонаті світу з веслування на човнах “Дракон”, який відбувся в Таїланді, представники спортивної делегації з України завоювали 1 срібну та 5 бронзових медалей. Загалом Україну представляли 47 спортсменів різних вікових категорій, з яких 19 були житомиряни. Вперше на цьому чемпіонаті світу Україну представляла і дитяча команда, склад якої 100% житомирян.

«Вперше на чемпіонаті світу була сформована українська дитяча команда, яка представляла свою країну у цій категорії. Це стало можливим завдяки підтримці та допомозі, а також тому, що ця команда поступово формувалася протягом років в Житомирі і досягла рівня, що надав їй право приймати участь на чемпіонаті світу», – розповів тренер Дмитро Мороз. 

Анна, одна з учасниць, яка представляла нашу країну, наголошує, що важливо мати злагоджену та спрацьовану команду, оскільки будь-яка неточність та дискоординація можуть вплинути на результат.

«Ми брали участь у змаганнях на дистанцію 2 тисячі метрів, 200 та 500 метрів, у мікс та відкритому класі. Взагалі у відкритому класі немає обмежень щодо статі спортсменів. У нас було три дівчини на команду а у тайців та китайців жодної дівчини. Тому третє місце це доволі високий показник», – зазначила спортсменка. 

Також спортсмени звертають увагу на високий рівень конкуренції, оскільки веслування на човнах “Дракон” є популярним азійським видом спорту. Представники з Китаю та Тайланду проявляють вражаючу підготовку у цій дисципліні. 

Спортсмен Юрій зазначає, що не очікував такого успіху своєї команди. Участь у змаганнях такого рівня вже сама по собі є великим досягненням, – каже хлопець. Адже це надає можливість здобути унікальний досвід у висококонкурентній боротьбі. Це також дозволяє зрозуміти власні слабкі сторони та збагнути, над чим потрібно працювати.

«Займаюся вже близько 5 років. На чемпіонаті командою юніорів ми змагалися на човнах-десятках, тобто десять веслярів. Вибороли одне срібло та п’ять бронз. Складність залежить від дистанції. Це командний вид спорту і сам ти тут нічого не зробиш, тому тільки команда. Загалом результатом задоволені», – ділиться враженнями Юрій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here