Головна podorozhi Вакциновані житомиряни тепер можуть їздити до Німеччини

Вакциновані житомиряни тепер можуть їздити до Німеччини

54
0

Із 25 червня Німеччина дозволила в’їзд вакцинованим українцям з метою відвідання близьких та друзів, а також з туристичною метою.

Про це заявили у посольстві Німеччині в Україні:

"З 25 червня 2021 року люди з України, які були повністю вакциновані проти коронавірусу SARS-CoV-2, зможуть потрапити до Німеччини. Повністю вакциновані особи можуть в’їжджати в Німеччину з метою відвідування близьких та з метою туризму. Для громадян України з біометричним паспортом це знову можливо без візи".

Право в’їзду до Німеччини матимуть ті особи, які отримали щеплення однією з вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson.

До дати перетинання кордону з часу повної вакцинації має пройти щонайменше 14 днів.

Для в’їзду необхідно надати цифровий COVID-сертифікат європейського зразка або аналог підтвердження вакцинації в цифровій або в паперовій формі, виданий німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами.

Цей документ має містити наступну інформацію: Персональні дані вакцинованої особи (прізвище, ім’я та дата народження); дата вакцинації, кількість вакцин; назва вакцини; назва захворювання, від якого було зроблено щеплення; інформація, яка б вказувала на відповідальну за проведення вакцинації чи видачу сертифіката особу або організацію, наприклад офіційний символ чи назва особи/організації.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here