Home Політика 27 березня назвуть нову дату пробного ЗНО – учасники отримають запрошення

27 березня назвуть нову дату пробного ЗНО – учасники отримають запрошення

203

Нові запрошення на пробне ЗНО отримають всі, хто зареєструвалися на тестування. Запрошення розмістять у особистих кабінетах вже 27 березня.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"У зв’язку із перенесенням дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання його учасникам буде необхідно роздрукувати нове запрошення-перепустку", – повідомили в центрі оцінювання якості освіти.

Запрошення будуть розміщенні 27 березня в особистих кабінетах учасників на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку».

Планується, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Нагадаємо, дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання були змінені з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та на виконання постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here