Home Політика 500 грн тест на коронавірус та 250 грн благодійний внесок, – деталі...

500 грн тест на коронавірус та 250 грн благодійний внесок, – деталі від житомирянина із COVID-19

490

Інформацію про підтверджений випадок коронавірусу житомирянин Вадим Оптиміст (нік у Фейсбук) дізнався зі ЗМІ, а вже потім йому в телефонному режимі це підтвердили лікарі. Крім того, чоловіку виставили рахунок за тест та попросили дати "благодійний внесок".

Про це повідомив сам пацієнт інфекційного відділення лікарні №1 Житомир, який зняв і виклав у мережу відео зі свого боксу.

"Спочатку ця інформація пройшла у ЗМІ, а потім мені зателефонували і сказали, що діагноз позитивний", – розповів Вадим.

Перед цим йому провели експрес-тест, який виявився негативним і одразу повідомили, що вірогідність цього тесту максимум 30%.

"Тест ні на що не впливає, але обійдеться мені в 500 грн. Ще 250 грн повинен внести благодійного внеску. Ліки теж купував за свої гроші – 500 грн. Мені приписали антибіотик, при тому, що ВООЗ рекомендує при коронавірусі антибіотики не використовувати", – розповів житомиряни, який перший захворів на коронавірус.

Він нагадав, як все починалося: з 7 по 14 березня він із товаришем та його сином відпочивали в Австрії. Ще за кордоном, прочитавши новини, вирішив, що по приїзду додому самоізолюється у заміському приватному будинку. Дружина підготувала будинок, зробивши необхідний запас продуктів. Чоловік після повернення з відпочинку перебував у будинку та працював у саду – на окремій огородженій ділянці.

Відчувши симптоми захворювання (температура 38,2) житомирянин звернувся до лікаря. Той запропонував пройти тест на коронавірус.

"Упродовж 2-3 годин приїхала швидка. З "мигалками" мене привезли в інфекційне відділення лікарні №1, помістили в бокс", – розповів чоловік про те, що відбувалося із ним, поки діагноз не підтвердився. 

Нагадаємо, проти чоловіка відкрили кримінальне провадження за ненадання інформації про коло конактних осіб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here