Home Політика Адвокат Луценка оскаржить у суді список майна, що підлягає конфіскації

Адвокат Луценка оскаржить у суді список майна, що підлягає конфіскації

138
Адвокат екс-глави МВС Юрія Луценка Ігор Фомін має намір оскаржити в суді включення співробітниками Державної виконавчої служби в список речей у квартирі екс-міністра в Києві, що підлягають конфіскації за рішенням суду, спільного майна його сім’ї та майна дітей.
 
Про це повідомив Фомін, пише Корреспондент.net.
 
Як зазначив адвокат, відповідний позов буде подано до районного суду за місцем розташування житла екс-міністра до кінця поточного тижня.
 
Фомін також додав, що згідно з вироком Печерського суду Києва конфіскації підлягає майно Луценка, а більшість з описаних речей були нажиті екс-міністром у шлюбі.
 
Нагадаємо, раніше дружина екс-міністра Ірина Луценко повідомила, що можуть заарештувати рахунок у банку зі ще радянським внеском і одну п’яту частину квартири в Рівному.
 
"Квартиру, в якій ми зараз живемо на Старонаводницькій в Києві, мені подарував батько, тому виконавча служба не може її забрати, оскільки це подароване мені особисто майно. До того ж у мене неповнолітній син. Щоб конфіскувати майно, придбане в шлюбі, потрібно його документально виділити і довести, що його куплено на спільні гроші. Нехай подають до суду, оцінюють. Відчуження та конфіскація може тривати не один рік, просто так я нічого не віддам", – сказала дружина Луценка.
 
Минулого тижня в трикімнатній квартирі Юрія Луценка на Старонаводницькій вулиці в Києві почали описувати майно, яке підлягає конфіскації.
 
"Минулого четверга додому до екс-міністра заходили співробітник виконавчої служби з колегою зі служби реалізації конфіскату і в присутності понятих провели опис, – повідомили в штабі Луценка. – Вдома була дружина, старший син Саша і адвокат Оксана Дитинко. До списку конфіскату потрапили всі меблі: ліжка подружжя та двох синів, кілька шаф, тумбочки, стінка, люстри у всіх кімнатах, шкіряний диван, кілька столів, крісла, стільці та різні статуетки, що не мають особливої цінності".
 
Також описали всі кухонні меблі з вбудованою технікою, всі табуретки, кілька телевізорів і програвач CD-дисків. Під конфіскацію потрапили також всі картини, хоча, за словами Ірини Луценко, вони коштують кілька сотень гривень. Не стали описувати тільки репродукцію картини Рєпіна Запорожці пишуть листа турецькому султану, на якій замість облич писаря і козаків зображені Луценко і його соратники.
 
Як повідомлялося, 27 лютого Печерський райсуд засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі за перевищення службових повноважень при виділенні квартири, пенсії та нарахування стажу водієві, а також при організації святкування Дня міліції в 2008-2009 роках.
 
При цьому суд призначив додаткове покарання у вигляді конфіскації майна екс-міністра. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here