Головна Політика Адвокат Ясюнецький розповів, що буде зі справою Федини та дав поради політикам

Адвокат Ясюнецький розповів, що буде зі справою Федини та дав поради політикам

318
0

Справа Федини не має жодної судової перспективи із винесенням обвинувального вироку. Це суто політична справа.

Про це заявив адвокат Олексій Ясюнецький у своєму влозі.

"Якщо розглядати суто юридичний бік цього питання, то справа не має будь-якої судової перспективи з винесенням обвинувального вироку. Адже щоб притягнути особу до відповідальності, правоохоронці мають довести реальність цих погроз і реальність їх втілення. Софія Федина не здійснює погрози безпосередньо президенту. Вона просто перераховує ті випадки, які можуть трапитися на фронті: зірватися граната, обстріли тощо. Тобто відсутня власне погроза особи особі", – сказав Ясюнецький.

Адвокат наголосив, що відкриттям кримінальних проваджень за звичайні слова та "кухонні" розмови держава  може  запустити репресивну машину, яка буде закривати рота будь-кому. Адже вже багато блогерів і громадських діячів ходять на допити і дають пояснення за висловлення своєї їдумки.

Тим часом Європейський суд з прав людини в своїх рішеннях неодноразово наголошував, що межі допустимої критики є ширшими, коли вона стосується політика, а не приватної особи.

Ясюнецький також розглянув морально-етичний варіант цього питання та нагадав, що Зеленський свою кар’єру артиста побудував на критиці українського політикуму і своїх опонентів, яка була не  завжди обґрунтованою та моральною.

Адже відео з похоронами екс президента Порошенка теж могло бути підставою для відкриття кримінального провадження.

"У політиці, якщо ви не готові тримати удар, якщо вас дратує гостра критика, варто змінити вид діяльності і зайнятися іншою діяльністю або тією діяльністю, якою ви займалися раніше. Робити класне шоу – це теж серйозна робота. Але ні в якому разі не можна переносити шоу у сферу державного управління", – підкреслив Олексій Ясюнецький.

Нагадаємо, проти депутатки від ЄС Софії Федини відкрили кримінальне провадження за погрози президенту України. Вона сказала, що на території ООС "може ненароком зірватися граната. Там і обстріли бувають випадково". Нині Софія Федина перебуває у статусі підозрюваної, а потерпілим у даному кримінальному провадженні є президент Зеленський.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here