Home Політика ”Афганці” висловили своє ”фе” Януковичу і розвернулися до нього ”ж…ю”

\”Афганці\” висловили своє \”фе\” Януковичу і розвернулися до нього \”ж…ю\”

144
0
Вранці в середу скандалом завершилася церемонія покладання вінків президентом Віктором Януковичем до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, яка проходила в Києві з нагоди чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану, пише Gazeta.ua.
 
Ветерани тієї війни, які представляють організацію "Ніхто крім нас", демонстративно розвернулися при появі президента до нього спиною, повідомляє "Новий Регіон".
 
Ветерани-"афганці" ще з 8 ранку почали збиратися з квітами в бойовій формі з нагородами біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що розташований поруч з Києво-Печерською Лаврою. Проте підійти до монумента їм не вдалося – шлях перегородила металева огорожа і співробітники охорони Януковича.
 
В результаті "афганцям" довелося близько півтори години стояти на морозі, чекаючи на появу голови держави, який затримувався.
 
Ветерани, тим часом, вишикувалися приблизно в 50 метрах від пам’ятника. Коли, нарешті, з’явився Янукович в оточенні челяді і журналістів, "афганці" по команді командирів розвернулися до президента спиною.
 
"Кру-у-угом!", – пролунало в строю. Заграв гімн України, але ніхто з ветеранів при цьому не зняв головні убори.
 
"Афганці" так і простояли весь час, поки біля пам’ятника перебував Янукович. "Президент перший повернувся до нас спиною, ми у відповідь повернулися ж…ю", – сказав один із військових.
 
Ветерани змогли покласти квіти до пам’ятника тільки після від’їзду президента.
 
До слова, мабуть, пам’ятаючи осінній штурм Верховної Ради "афганцями", сьогодні на прилеглі вулиці до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам було стягнуто десятки автобусів із бійцями "Беркута".

Примітно, що єдиною з чиновників до ветеранів підійшла радниця президента Ганна Герман, яка принесла вибачення 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here