Home Політика Активістам надаватимуть можливість для виступів наприкінці сесій Житомирської облради

Активістам надаватимуть можливість для виступів наприкінці сесій Житомирської облради

124

 Депутати 25 жовтня на 19-й сесії Житомирської обласної ради проголосували за зміни у Регламент роботи обласної ради сьомого скликання, які стосуються виступів представників громадськості.

Змінами доповнено статтю 31 Регламенту абзацом наступного змісту: «Особам, присутнім на пленарному засіданні обласної ради за власної ініціативи, надається слово наприкінці сесії під час розгляду питання «Різне», за умови наданої у секретаріат заяви та у разі згоди більшості депутатів від загального складу ради».

Нагадаємо, що у статті 31 Регламенту обласної ради зафіксовано порядок виступів на сесії обласної ради депутатів та запрошених.

«Стаття 31. Запис на виступ з трибуни проводиться через секретаріат сесії після оголошення головуючим питання, яке внесено на обговорення. Головуючий за погодженням з присутніми депутатами обласної ради може визначити черговість виступаючих.

Читайте також: "До громадської ради увійдуть представники з кожного району Житомирщини", – голова ОДА

Депутат може відмовитися від свого запису на виступ або передати слово іншому депутату.

Без запису на виступ з місця може надаватися слово для обґрунтування пропозицій або поправок, внесених у письмовій формі, якщо на цьому наполягає депутат.

Без запису на виступ з місця, за усним зверненням, перед оголошенням про припинення обговорення питання надається слово: з мотивів голосування, для репліки, для оголошення процедурного питання, для внесення окремої думки депутата.

Запрошені можуть виступати на сесії за згодою більшості від присутніх на сесії депутатів.

Головуючий може позбавити виступаючого слова у випадках, коли він виступає не з питання, що обговорюється, або порушує норми депутатської етики».

Читайте також:Активісти мають зареєструватися для виступів на сесії Житомирської облради

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here