Home Політика Арсеній Пушкаренко: Винні у пожежах на Житомирщині мають понести відповідальність

Арсеній Пушкаренко: Винні у пожежах на Житомирщині мають понести відповідальність

327

Народний депутат України ПУШКАРЕНКО Арсеній

Українці мають знати, як проходить розслідування пожеж на Житомирщині, що сталися навесні цього року, які держава понесла збитки і кого треба притягнути за це до відповідальності.

На цьому наголосив народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко, який разом із членами МФО «Житомирщина» – Тетяна Грищенко, Богдан Кицак, Дмитро Костюк, Сергій Кузьміних та Ігор Герасименко, звернувся із відповідним запитом до Офісу Генпрокурора, СБУ, Нацполіції та ДБР.

«Ми вимагаємо від правоохоронних органів чіткого звіту. І Житомирщина, і все суспільство повинно знати про хід розслідування кримінальних проваджень за фактом цих пожеж, чи є коло підозрюваних, чи був хтось затриманий і які збитки понесла держава. Ми маємо знати правду, хто винен у цій надзвичайній ситуації», – зазначив Арсеній Пушкаренко під час брифінгу у Верховній Раді.

Народний депутат зауважив, що пожежі на Житомирщині, які сталися навесні, були найбільшими з 1996 року. Понад 50 тисяч гектарів лісів палало, з них 24 тисячі – погорільники і більше не підлягають оновленню. Флорі та фауні завдано величезної шкоди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here