Home Політика Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що серед затриманих у зв’язку...

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що серед затриманих у зв’язку із зіткненнями під Верховною Радою 14 жовтня є син кандидата в депутати від партії “Свобода”.

132

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що серед затриманих у зв’язку із зіткненнями під Верховною Радою 14 жовтня є син кандидата в депутати від партії "Свобода".

Про це передає Інтерфакс.

На прес-конференції в Києві в четвер міністр зазначив, що 16 жовтня було затримано ще двох, і один з них "син кандидата від партії" Свобода "у 65 окрузі".

За словами А.Авакова, це якийсь громадянин на прізвище Захарчук.

Згідно з інформацією Центрвиборчкому, на окрузі № 65 (Житомирська область) серед кандидатів є член ВО "Свобода" Олександр Захарчук. Він балотується як самовисуванець.

Розповідаючи про дванадцатьох заарештованих за події під парламентом, глава МВС запевнив, що стосовно всіх них зібрані докази.

"Усі, хто заарештований – щодо всіх є прямі докази", – сказав він, додавши, що зокрема йдеться про вилучені у них предметів, а також фото та відеодокументів.

Відповідаючи на запитання про те, чи має відношення до подій під парламентом лідер "Братства" Дмитро Корчинський, А.Аваков повідомив, що Д.Корчинський під час зіткнення перебував не під парламентом у Києві, а в Маріуполі.

Міністр уточнив, що до нього конкретно у правоохоронців претензій немає, однак додав: "Дійсно, частину людей з "Братства" помітили під час зіткнень".

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here