Home Політика Авіаспортцентру не дають провести змагання, бо вони не виявляли пошани до Партії...

Авіаспортцентру не дають провести змагання, бо вони не виявляли пошани до Партії регіонів на виборах

120

Повністю розваливши спортивну роботу, Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної держадміністрації урешті-решт заявив, що не допустить проведення офіційних змагань чи навчально-тренувальних зборів з парашутного спорту, оскільки Авіаспортцентр ім. В.Закорецької в 2012 році відмовився взяти участь у агітаційних заходах Партії Регіонів на підтримку житомирського губернатора С.Рижука, який балотувався до Верховної Ради України.

У правлінні Авіаційно-спортивного центру ім. Валентини Закорецької кажуть, що Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної держадміністрації зірвав проведення в 2013 році всіх заходів з парашутного спорту в Житомирській області.

Збірна команда області з парашутного спорту не сформована, підготовка до міжнародних змагань паралізована, натомість директор цього Департаменту Р.Гула не тільки нехтує свої службові обов’язки, але навіть відмовляється виконувати рішення судів за позовами спортсменів-парашутистів, кажуть в правлінні Центру.

Що ж стосується ролі Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної держадміністрації, то вона полягає лише в тому, що чиновники повинні вести календарний план спортивних заходів області й зобов’язані на подання Авіаспортцентру ім. В.Закорецької включати до цього плану змагання й навчально-тренувальні збори, у яких беруть участь наші спортсмени. Цей обов’язок закріплений у договорі від 6 серпня 2012 року № 8-12, укладеному між Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної держадміністрації (нині реорганізоване в однойменний департамент) та Авіаційно-спортивним центром ім. Валентини Закорецької, якому делеговані державні повноваження з розвитку авіаційних видів спорту на теренах Житомирської області.

Одначе навіть цю непильну роботу в Облдержадміністрації виконувати не бажають, мотивуючи відмову тим, що колектив Авіаспортцентру ім. В.Закорецької не проявляє належної пошани до Партії Регіонів.

Зокрема чиновники звинувачують спортсменів у тому, що у вересні 2012 року ми публічно засудили керівників місцевого осередку ПР, які без нашого дозволу провели на нашій навчально-тренувальній базі на аеродромі «Житомир-Смоковка» так званий фестиваль електронної музики «УГАР АНГАРА».

«Цей захід був проведений у ніч з 23 на 24 серпня 2012 року під прапорами Партії Регіонів на підтримку кандидата в народні депутати по виборчому округу №62 С.Рижука. Але замість того, щоби знайти для цього фестивалю належне місце, керівники облдержадміністрації та секретар Житомирської міськради вдерлись на приватну територію, яка нами орендувалась, без нашого відома підключились до нашої мережі електроживлення й влаштували погром на аеродромі. У результаті цього «фестивалю» його учасники – переважно молоді люди, хворі на наркотичну залежність – потрощили два літаки, поламали наше літнє кафе й перетворили навчально-тренувальну базу Авіаспортцентру ім. Закорецької на суцільний туалет», – кажуть в Центрі.

Постановою від 27.04.2013 у справі №806/2793/13-a суд визнав протиправною бездіяльність Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації щодо включення до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів Житомирської області на 2013 навчально-тренувальних зборів з класичного парашутизму та парашутного багатоборства.

Окрім того, суд зобов’язав Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації:

– включити до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів Житомирської області на 2013 рік ІІ-й Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства;

– включити до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів Житомирської області на 2013 рік Кубок пам’яті Валентини Закорецької з класичного парашутизму.

– розглянути подання Житомирської обласної громадської організації «Авіаційно-спортивний центр ім. Валентини Закорецької» про затвердження Положення про ІІ-й Відкритий чемпіонат Житомирської області з парашутного багатоборства.

Але директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Р.Гула ігнорує вже друге судове рішення.

«Вважаємо, що чиновник, який судиться зі спортсменами, а програвши – відмовляється виконувати рішення суду, має не просто піти з посади геть. Така людина повинна бути притягнута до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду й перевищення владних повноважень», – йдеться у заяві парашутистів.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here