Home Політика Азаров боїться кризи і готовий простягнути руку опозиції

Азаров боїться кризи і готовий простягнути руку опозиції

84
Прем’єр Микола Азаров вважає світову кризу – головним ворогом демократії в Україні.
 
Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду, пише Українська правда.
 
Прем’єр зазначив, що довіра до політики влади – це головний підсумок виборів, які відбулися, і влада відповідає за те, щоб виправдати таку довіру людей.
 
"Але ми не закриваємо очі і на другий висновок. Відбулась певна радикалізація суспільства. В першу чергу вона породжена тим, що світова фінансово-економічна криза затягнулась. Це суттєво стримує розвиток України", – сказав він.
 
Азаров висловив думку, що світова криза повторює класичні моделі соціально-економічних кризових явищ, які відбувались у минулому столітті.
 
"Тому криза є головним ворогом демократії в Україні. Головним ворогом на нашому шляху до добробуту, до високих стандартів життя. Це спільний ворог народу України. І відповідно, всіх патріотичних, конструктивних політичних сил", – заявив він.
 
Азаров підкреслив, що для влади не існує особистих і партійних амбіцій.
 
"Існують інтереси країни. Тому я вже заявляв, що Партія регіонів готова до співпраці. З усіма конструктивними силами, для яких понад усе – інтереси народу України", – сказав він.
 
"Таким чином, ми простягаємо руку вчорашнім опонентам. Але якщо у відповідь зустрінемо деструктивний популізм та демагогію, ми готові самостійно вирішувати проблеми розвитку нашої держави", – відзначив Азаров. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here