Home Політика Азаров лякає, що перед виборами зросте кількість політичних провокаторів

Азаров лякає, що перед виборами зросте кількість політичних провокаторів

348
Напередодні виборів значно зросте кількість політичних провокаторів, які намагатимуться підірвати політичну стабільність у країні.
 
Про це прем’єр-міністр Микола Азаров заявив під час лекції, яку він прочитав для студентів під час робочої поїздки до Закарпатської області, пише Українська правда.
 
"Політичних провокаторів зараз в країні, особливо напередодні виборів, буде надзвичайно багато. І їх головне завдання – підірвати довіру до влади", – попередив прем’єр, повідомляє прес-служба уряду.
 
"А підірвана довіра до влади одразу ж підриває довіру до економічних і політичних кроків влади. Обманутих людей набагато простіше скерувати на прийняття неправильних рішень", – зазначив Азаров.
 
При цьому він спрогнозував, що під час виборчої кампанії провокаторами будуть висуватися відверто популістську рішення, як це зараз відбувається в Росії, коли окремі кандидати обіцяють після приходу до влади золоті гори, зокрема вдвічі збільшити розмір пенсії, зарплати чи стипендії, створити мільйони додаткових робочих місць.
 
"Я бачу, як зараз кандидати у президенти Росії з легкістю дають такі обіцянки і обманюють людей. І мені надзвичайно приємно, що ви, студенти, прекрасно розумієте, що за рік-два такі обіцянки виконати неможливо", – підкреслив Азаров. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here