Home Політика Азаров: Ми відродилися з економічної руїни, тому й наступну кризу подолаємо

Азаров: Ми відродилися з економічної руїни, тому й наступну кризу подолаємо

94
За оцінками соціологів, громадяни України найбільшими загрозами вважають економічний спад та безробіття.
 
Про це сьогодні під час засідання Кабінету міністрів розповів прем’єр-міністр Микола Азаров, пише Gazeta.ua.
 
"Люди бачать, що відбувається навколо. Економічний спад в єврозоні – це не примара. І відповіді, як уникнути кризи, європейські уряди,на жаль, ще не дали. А для нас європейський ринок – це третина експорту. Чи можемо ми щось протиставити такій очевидній загрозі? Безумовно, можемо", – сказав він.
 
За словами глави уряду, проти безробіття та економічного спаду є рецепт, підтверджений "двома з половиною роками відновлення після економічної руїни".
 
"Це політична стабільність, збільшення внутрішнього попиту, погоджена політика всіх гілок влади, здатність реагувати на виклики, розвиток внутрішнього ринку, здатність захищати від внутрішніх ризиків. Це не тільки наш досвід. Це завдання всіх країн, які проходили кризу", – уточнив Азаров.
 
Прем’єр нагадав, що вчора зустрічався з провідними вченими та економістами.
 
"Я консультувався щодо кроків, які передбачають забезпечення економічного розвитку. Рішення, які ми обговорювали, стосуються стимулювання інвестиційної діяльності та експортного потенціалу України. Кінцевою метою цієї роботи ми бачимо створення нових робочих місць, підвищення доходів наших громадян, збільшення попиту на вітчизняні послуги та товари. Тому першочерговий обов’язок уряду – приймати рішення, які максимально убезпечать добробут наших громадян", – заявив Азаров 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here