Home Політика Азаров назвав міністрів, які працюють погано

Азаров назвав міністрів, які працюють погано

102

Міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник і голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Україні Владислав Каськів працюють недостатньо ефективно.

Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Як відомо, раніше ЗМІ повідомляли про можливі відставки деяких міністрів, які будуть оголошені на розширеному засіданні Кабміну за участю президента.

У той же час у БЮТ прогнозують, що відставки членів Кабінету міністрів відкладені президентом на пізніший час. Причиною цього нібито є через внутрішня боротьба в Партії регіонів. Про це на брифінгу у ВР заявив заступник голови фракції БЮТБ Андрій Павловський.

"Потрібно питати у Януковича, чому не відбулися сьогодні відставки, але зрозуміло, що це внутрішньо-партійний питання, це результат внутрішньо-партійної боротьби в Партії регіонів. Ця боротьба не закінчилася, тому питання відставок відклали на потім", – сказав Павловський.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here