Home Політика Азаров почав приймати на роботу через Facebook

Азаров почав приймати на роботу через Facebook

84
Під час одного зі спілкувань у соціальній мережі Facebook до прем’єр-міністра Миколи Азарова звернулися молоді люди з проханням допомогти їм у працевлаштуванні на держслужбу. Як повідомили в уряді, прем’єр запропонував респондентам надсилати резюме на його електронну пошту, пише Корреспондент.net.
 
"Нам потрібні розумні кадри. Якщо людина відповідає вимогам держслужбовця, у неї є досвід роботи, нехай надсилає інформацію про себе. Ми зарахуємо її до кадрового резерву, і вона зможе отримати посаду державного службовця в органах виконавчої влади, або в Кабінеті міністрів", – заявив Азаров.
 
У департаменті кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету міністрів повідомили, що цією можливістю скористалися багато. "Люди надіслали понад 900 звернень. Всі ми детально розглянули та скерували до відповідних органів", – зазначили в секретаріаті.
 
За результатами розгляду надісланих резюме частину кандидатів зараховано до кадрового резерву на посади державних службовців Секретаріату Кабінету міністрів.
 
Крім того, за дорученням Азарова, 328 резюме кандидатів спрямовано: центральним органам виконавчої влади – 134 резюме, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям – 194 резюме.
 
Як повідомляється, всі ці резюме скеровано для розгляду та включення до кадрового резерву на посади державних службовців з урахуванням вимог, визначених Положенням про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженим постановою Кабінету міністрів.
 
Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров щоп’ятниці після обіду спілкується з користувачами соцмережі Facebook. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here