Home Політика Азаров пригрозив чиновникам, які сприяють рейдерам

Азаров пригрозив чиновникам, які сприяють рейдерам

123
0

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє, що чиновники і посадові особи, причетні до рейдерських захоплень підприємств, будуть звільнені негайно.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів 26 жовтня.
 
"Ми відновили діяльність міжвідомчої комісії з питань протидії незаконним захопленням і поглинанням підприємств. Тепер її очолює перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв. Ми спеціально так підвищили статус комісії, оскільки кримінальний вірус рейдерства знову почав атакувати Україну", – заявив Азаров.
 
"Рейдерів не зупиняють, а іноді й потурають чиновники і ті, хто, здавалося, б повинен захищати закон. Ми в зародку покладемо цьому край. Я відповідально заявляю, що права власності в Україні будуть захищені надійно", – пообіцяв прем’єр.
 
"Окремо наголошую, що щодо чиновників і посадових осіб, які спробують сприяти рейдерам, навіть не треба чекати рішень суду… Будь-яка участь в захопленнях – це, принаймні, невідповідність займаній посаді, і тому за фактом таких посадових осіб треба звільняти негайно, розслідувати і передавати справу до суду", – заявив він.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here