Home Політика Азаров занепокоєний здоров’ям школярів і хоче ввести поглиблені медогляди

Азаров занепокоєний здоров\’ям школярів і хоче ввести поглиблені медогляди

113
0

З наступного року для дітей шкільного та дошкільного віку введуть поглиблені медичні огляди. Про це сказав прем’єр-міністр Микола Азаров перед початком урядового засідання.

"58% дітей хворі і, в першу чергу, на серцево-судинні захворювання, – передав він слова медичної сестри харківської школи №62, яку відвідав учора. – Жахливо, що у нас діти помирають на уроках фізкультури і те, не через надмірні навантаження. Тому на перший план треба поставити питання поглиблених періодичних медоглядів у школах та дитсадках".
 
За словами Азарова, відповідну програму розроблять Міністерство охорони здоров’я та Міносвіти.
 
"Але здоров’я нашх дітей залежить не тільки від якості медзабезпечення, – переконаний Азазров. – Є ще проблема нераціонального і незбалансовного харчування дітей. Не меншої проблемою є й малорухливий спосіб життя".
 
За його словами, до урядових документів на сьогодні долучили концепцію програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки
 
"Є ще одне питання, яке не можна замовчувати, – обурився Азаров. – Від мовчанки воно не зникне. Українські діти рано починають палити та споживати алкоголь. Тут перша роль сім’ї, але й важлива роль вчителя, бо школа має виховувати високоосвіченних, високоморальних громадян".
 
Окрім того, Азаров сказав, що Міносвіти запропонувало работодавцям надати вихідний для батьків першокласників, для того, щоб вони могли піти на свято Першого дзвоника зі своїми дітьми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here