Home Політика Азаров зацікавився пошуком нетрадиційних напрямів в українській науці

Азаров зацікавився пошуком нетрадиційних напрямів в українській науці

109
0

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголосив на важливості пошуку нетрадиційних нових напрямків у вітчизняній науці.

"Важливий зараз пошук нових нетрадиційних напрямів у науці", – сказав він на церемонії вручення державних премій в галузі науки і техніки.

За словами Азарова, основними завданнями, які зараз стоять перед українською наукою, є, перш за все, пошук рішень для підвищення енергоефективності, проблем енергозбереження та в сфері альтернативних видів палива. Також важливі, за його словами, дослідження в галузі високих технологій і медицини.

Азаров також вважає пріоритетом державної політики створення стимулів для залучення молоді в наукову сферу.

"У нас дуже хороша, так би мовити, вікова наука, а ось молоде, середнє покоління у нас пішло бізнесом займатися, і бізнес їм видався більш привабливим, і в результаті утворився розрив. А кому ми з вами будемо передавати те, що ми маємо? Хто буде розвивати нашу науку далі? Нашій науці дійсно є чим пишатися, є що покласти в основу для розвитку і просування вперед. Ми будемо все робити, щоб цей розрив ліквідувати", – сказав Азаров.

При цьому він наголосив, що уряд буде створювати стимули для приходу молоді в науку. "Ми будемо робити все для того, щоб в науку прийшла молодь, активно йшла і своїм пошуком сприяла появі нових відкриттів. Без відкриттів, без нових знань наука мертва", – продовжив Азаров.

Нагадаємо, завтра, 25 жовтня, запланована робоча поїздка Азарова до Дніпропетровської області, в ході якої прем’єр має намір прочитати лекцію в Дніпропетровському національному університеті імені Гончара.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here