Home Політика Азаров заявив, що мільярд на немовлят вже у регіонах

Азаров заявив, що мільярд на немовлят вже у регіонах

116
Один мільярд гривень, призначений для виплат допомоги при народженні дитини, вже перерахований у регіони.
 
Про це прем’єр-міністр Микола Азаров написав на своїй сторінці в Фейсбуці.
 
"Уряд передбачив витрати на виплати по народженню дитини, враховуючи динаміку народжуваності. Треба сказати – до нашої величезної радості – що дітей в 2011 році народилося більше, ніж розраховували навіть оптимісти", – заявив він.
 
За словами чиновника, до кінця року виявилося, що на ці виплати потрібні додаткові витрати. "Потрібен ще 1 мільярд гривень", – написав Азаров.
 
"Уряд терміново вніс зміни до бюджетного розпису. На жаль, деякий час потрібен на узгодження цих змін з Верховною Радою – такий закон. Зараз всі процедури виконані", – додав прем’єр.
 
Як повідомили Азарову у Державному казначействі, гроші вже перераховані в регіони.
"Тепер справа за оперативною роботою місцевих органів соціального забезпечення. Тому давайте разом контролювати, щоб вони швидко впоралися з цією роботою. Тобто, відповіді: "грошей ще немає" не приймаються", – підкреслив керівник уряду.
 
"Повідомляйте мені про такі неправдиві відмовки, що свідчать про нерозпорядливість – вживатимемо заходи. Але впевнений, все буде добре, і мами зовсім скоро отримають належні суми в повній мірі", – підсумував він.
 
Нагадаємо, у вівторок молоді мами Криму вийшли на вулиці Сімферополя з вимогою виплатити допомогу для новонароджених дітей.
 

Українська правда 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here