Home Політика Азарову подобається стояти у заторах

Азарову подобається стояти у заторах

189
Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що йому "гріє душу", коли при русі його кортежу на вулицях не перекривають рух. Про це він сказав сьогодні журналістам на брифінгу.


Відповідаючи на питання журналістів, що йому відомо про існування доручення щодо того, щоб рух на вулицях міста не перекривався при русі кортежів прем’єр-міністра і спікера парламенту, Азаров зазначив: "Зараз ви бачили, нічого не перекривали. Вас це влаштовує, душу гріє? Мені теж. Ось я їду, відчуваю де затори, що треба зробити. Ну, в цьому році не зробимо, на жаль, грошей не вистачить на все, але поступово будемо затори усувати, будувати розв’язки" .

За словами глави уряду, для вирішення проблеми заторів Києву потрібно побудувати приблизно 100 розв’язок, вартість кожної з яких приблизно 100 млн. дол.. "Тому все будемо будувати у міру того, як зможемо це робити. Але і так нічого, добрався. Якби перекривали, хвилин за 5 доїхав би, так їхав 10 хвилин. Нічого страшного", – додав він.

Нагадаємо, на початку жовтня в інтернеті було поширено відео, на якому видно, як представники супроводу вищої посадової особи відламували дзеркала в машин, які перешкоджали руху автомобіля чиновника. Литвин зізнався, що це були його охоронці.

14 листопада Литвин заявив, що Міністерству внутрішніх справ було віддано доручення не перекривати дороги для проїзду кортежів спікера й прем’єр-міністра України.
 

ТСН.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here