Home Політика Балога намагається повернути ”зимовий час” – і вже не змінювати

Балога намагається повернути \”зимовий час\” – і вже не змінювати

102
0

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога просить голову Верховної Ради Володимира Литвина ініціювати перегляд рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу в Україні. Про це йдеться у листі Балоги, спрямованому Литвину, повідомляє прес-служба МНС.

Голова МНС посилається на "численні звернення громадян, зокрема медичних фахівців, метеорологів, учителів, в яких наголошується, що це рішення було прийняте без належного урахування пропозицій відповідних науковців, фахівців та громадської думки".
 
Балога вважає, що рішення про встановлення на території України часу другого часового поясу з додаванням однієї години "негативно вплине на життєдіяльність значної частини громадян України, нанесе шкоду здоров’ю людей, призведе до певних економічних втрат, спричинить звичайні людські життєві складнощі".
 
Він також зазначив, що особливо це відчуватимуть жителі західних областей України, де в зимовий період, у разі збереження нововстановленого порядку, світлий час доби наступатиме після 9-ї ранку.
 
Балога наголосив, що науковці, у тому числі Українського гідрометеорологічного центру, враховуючи географічне розташування України, вважають природним і виправданим з точки зору здоров’я громадян та економічних інтересів держави, "другий часовий пояс, який найбільш точно відповідає астрономічному часу".
 
У листі також звертається увага на те, що "переважна більшість фахівців схиляється до того, щоб відмовитися від практики часових змін".
 
"Це варто зробити через перехід саме на "зимовий" час, скасувавши "літній", – наголошує голова МНС.
 
Як відомо, Верховна Рада своїм рішенням скасувала перехід на "зимовий час" в Україні.
 
Раніше цього року таке рішення ухвалили в Росії.

Previous articleВ Житомирській області під час обгону перекинувся автомобіль
Next articleВлада Житомирщини обіцяє, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here