Home Політика Більше половини народних депутатів начхали на свою роботу в Раді

Більше половини народних депутатів начхали на свою роботу в Раді

76
0
Із 449 народних депутатів 234 систематично ігнорували сесійні засідання Верховної Ради шостого скликання та роботу в парламентських комітетах.
 
Про це сьогодні під час форуму громадського руху "Чесно" повідомив голова Комітету виборців Олександр Черненко, пише Gazeta.ua.
 
За його словами, найменш дисциплінованими були нардепи з групи "Реформи заради майбутнього", а найбільш – позафракційні.
 
Так, від фракції Партії регіонів на засіданнях Ради були присутні у середньому 105 зі 192 нардепів (55%), БЮТ-"Батьківщина" – 56 зі 100 (56%), "Наша Україна – Народна самооборона" – 31 із 62 (50%), позафракційні – 20 із 31 (65%), Комуністичної партії – 10 із 25 (40%), Народної партії – 7 із 20 (35%), групи "Реформи заради майбутнього" – 5 із 19 (26%).
 
Крім того, Черненко зауважив, що якщо "регіонал" Рінат Ахметов взагалі ніколи не ходить на засідання Ради, то голова "Фронту змін" Арсеній Яценюк, як правило, прогулює засідання комітетів.
 
"Нунсівець" Володимир Ар’єв, стоячи в коридорі, сфотографував на iPhone табличку з власними результатами (особисте голосування та участь у засіданні парламенту та комітетів).
 
"Ходжу, коли треба, коли це ефективно. Коли треба ходити на вуличні акцій, то що треба сидіти і дивитися, як Чечетов махає руками?" – наголосив він 
 
Previous articleМешканці області пересіли з маршруток на електротранспорт
Next articleПід час аварії на Житомирщині загинуло двоє людей

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here