Home Політика Більшість українців не знають, коли відбудуться місцеві вибори — опитування

Більшість українців не знають, коли відбудуться місцеві вибори — опитування

121

Лише кожен третій опитаний українець знає точну дату проведення місцевих виборів (25 жовтня 2020 року), це переважно старші респонденти, свідчать результати дослідження соціологічної групи Рейтинг.

Зокрема, назвати точну дату місцевих виборів змогли 35% респондентів. 43% відповіли, що не знають, коли відбудуться вибори. 19% сказали, що вибори відбудуться у жовтні, але дати не знають. Ще 3% респондентів назвали інші дати.

Згідно з результатами опитування, 69% українців не знають, за якою системою відбудуться місцеві вибори. Лише 13% впевнено відповіли, що знають, як відбуватиметься голосування, 18% зазначили, що знають про це частково.

Про готовність прийти на вибори заявили 57% опитаних, 19% респондентів вагаються, 9% респондентів заявили, що можливо візьмуть участь. Про малоймовірність участі у виборах зазначили 15% респондентів.

Опитування проводилося у форматі телефонного інтерв’ю з 12 по 15 вересня 2020 року серед 5000 респондентів старше 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Помилка репрезентативності не перевищує 1,4%.

Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року. Цього року вони відбудуться в умовах пандемії коронавірусу.

5 вересня стартувала передвиборча кампанія. 15 вересня розпочався процес офіційного висунення кандидатів в депутати місцевих рад і на посади сільського, селищного, міського голів.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here