Home Політика Брюссель нагадав Києву про рішення не перевіряти ЗМІ до виборів

Брюссель нагадав Києву про рішення не перевіряти ЗМІ до виборів

104
0
Європейська комісія у зв’язку з ситуацією навколо телеканалу ТВі,звертає увагу влади на прийняте рішення не проводити перевірки ЗМІ у передвиборчий період.
 
Така позиція ЄК щодо ситуації, що склалася навколо ТВі, була озвучена у вівторок в Брюсселі, пише "Інтерфакс-Україна".
 
"Хоча ми і не можемо коментувати по суті кримінальне розслідування, ми вважаємо, що такого роду податкові перевірки необхідно проводити з особливою обережністю, особливо в передвиборчий період", – зазначили в Єврокомісії.
 
У зв’язку з цим, Брюссель нагадав про рішення Верховної ради, рекомендувати урядовим інституціям не перевіряти ЗМІ в передвиборчий період.
 
У Європейській комісії також обізнані про те, що після таких рекомендацій в березні 2012 року ДПС прийняла рішення не включати ЗМІ до порядку денного податкових перевірок у другому кварталі поточного року.
 
"Європейська комісія звертає особливу увагу на аспекти, пов’язані зі свободою ЗМІ та плюралізму в нашому політичному діалозі з Україною. Це питання також відзначався у спільній декларації, прийнятій за підсумками останнього саміту Україна – ЄС, який пройшов в Києві 19 грудня минулого року", – підкреслюють в ЄК.

Як відомо, на минулому тижні податківці провели на телеканалі ТВі виїмку документів. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here