Home Політика Бюджет ухвалили з порушеннями, не дали розбити його ”в пух і прах”

Бюджет ухвалили з порушеннями, не дали розбити його \”в пух і прах\”

77
Депутат від НУНС В’ячеслав Кириленко заявив, що держбюджет на 2012 рік був ухвалений із порушенням Бюджетного кодексу та регламенту Верховної Ради
 
Про це він сказав в ефірі "5 каналу".
 
"Ухвалили бюджет начебто в другому читанні й у цілому – так це пряме порушення як і Бюджетного кодексу, так і регламенту, тому що роздали бюджет у форматі першого читання депутатам, жодних порівняльних таблиць нема, жодні поправки не враховані, і жодного постатейного голосування не відбувалося", – сказав Кириленко.
 
"Тому що якби постатейно ми пішли, і поправки опозиції, ми б розбили в пух і прах цей бюджет. Тому що в нас були соціальні пропозиції, у нас були по макропоказниках пропозиції, і в нас були по витратах на владу пропозиції, убік їх зменшення", – пояснив він.
 
"Ясно, хто ж це постатейно буде голосувати, як це в парламенті завжди було. Проголосували в другому читанні й у цілому, по суті, документ у форматі бюджету в першому читанні – людям цей бюджет нічого не дає", – заявив Кириленко.
 
У четвер увечері Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2012 рік: "за" проголосували 250 карток депутатів. 
 
Держбюджет-2012 базується на чинних із Росією газових контрактах, згідно з якими прогнозована середня вартість російського газу в 2012 році складе $416 за тис. кубометрів.
Дохідна частина держбюджету становить 332 млрд. грн., місцевих бюджетів – 92,6 млрд. грн, зведеного бюджету – 424,2 млрд. грн.
 
У порівнянні з бюджетом нинішнього року, видаткова частина збільшилася на 35 млрд. грн.
Розмір прожиткового мінімуму збільшений на 128 грн.
 

Українська правда 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here