Головна Політика На Болотну площу Москви під пісню Цоя стягуються учасники мітингу

На Болотну площу Москви під пісню Цоя стягуються учасники мітингу

63
0

Сьогодні, 10 грудня, на Болотній площі Москви збираються учасники узгодженого з владою мітингу проти фальсифікацій на нещодавніх виборах до Держдуми.

Як повідомляє сайт газети КоммерсантЪ, в останні години на площі монтували сцену, а зараз з неї лунає пісня Віктора Цоя Мы ждем перемен. Кількість людей постійно зростає – площа заповнена вже на 60%.

За даними Інтерфаксу, значно зросла кількість людей на Болотній набережній, до Лужкового мосту черга тягнеться з Лаврушинського провулку. З того боку Лужкового мосту, де немає металошукачів, огляд проводиться співробітниками поліції вручну. На розі Лаврушинського і Кадашевської набережної жінка роздає білі стрічки всім охочим.

Від площі Революції, де спочатку планувалося провести мітинг, до Болотної площі організовано пішохідний прохід. Оголошення про маршрут прямування транслюють через гучномовці вже на станції метро Площа Революції, людей спрямовують у спеціально виділений широкий прохід, що складається з тротуару й однієї смуги руху.

Маршрут прямування – вздовж Старої площі, Нової площі, на вулицю Варварка, далі – мостом на Болотну вулицю. Там стоять близько десяти рамок металошукачів, через які і можна пройти на мітинг. Поки черги на обшук невеликі – 5-6 осіб на кожній рамці. Атмосфера спокійна, поліція поводить себе доброзичливо, відзначає Інтерфакс.

Тим часом, Російська служба Бі-бі-сі відзначає, що на площі Революції перебуває декілька десятків вантажівок з солдатами внутрішніх військ. Всі переповнені, при цьому періодично групи солдатів висуваються в бік Кремля.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here