Головна Політика Червоний хрест відмовився обстежити Тимошенко

Червоний хрест відмовився обстежити Тимошенко

83
0
Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста відмовилися брати участь у медичному обстеженні екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це сказав представник московського офісу, що координує діяльність організації в Росії, Білорусії, Україні Молдавії, Монік Нанхен, передає Українська правда з посиланням на "Комерсант-Україна".
 
"Можна сказати, що ми самі відмовилися від участі в цій програмі. На даний момент складається враження, що наша присутність буде надлишковою",- сказав він.
 
Нанхен підкреслив, що українська влада вже проінформована про це рішення.
 
Водночас в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна" заступник генерального секретаря – завідувач міжнародним відділом Товариства Червоного Хреста України Валерій Серговський зазначив, що Червоний Хрест не відмовлявся від участі в обстеженні Тимошенко, але в Україну поки не прибудуть.
 
"Представники Міжнародного хреста погодили з урядом України і сім’єю Тимошенко, що на час, коли вони (канадські і німецькі фахівці) будуть проводити обстеження, Міжнародний комітет не бачить необхідності бути присутнім при цьому. Але якщо виникне необхідність, то тоді вони будуть займатися тим, що обіцяли", – сказав він.
 
За словами Серговського, "якщо держава і структури, які відповідають за це питання, і родичі Тимошенко, і вона сама визнають за необхідне (участь фахівців Червоного Хреста), то тоді проблем не буде".
 
Як відомо, Червоний хрест був єдиною організацією, запрошеною стороною колишнього прем’єра для участі в міжнародному консиліумі, що збереться в Качанівській жіночій виправній колонії із приводу стану здоров’я Тимошенко.
 
Уряди Канади й Німеччини за власною ініціативою запропонували допомогу своїх медичних фахівців, на що Юлія Тимошенко відповіла згодою. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here