Home Політика Чиновникам – безкоштовно, сиротам і ветеранам – за гроші: розказали про платні...

Чиновникам – безкоштовно, сиротам і ветеранам – за гроші: розказали про платні дороги в Україні

247

Кабінет міністрів України затвердив порядок безкоштовного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії і розмір відшкодування концесіонеру, повідомляє Gazeta.ua.

"В кінці минулого року уряд дав "зелене світло" і правові підстави для реалізації перспективних проектів державно-приватного партнерства в дорожній галузі, затвердивши максимальний розмір плати за разовий проїзд автошляхами, побудованим на умовах концесії", – повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Так, право на безкоштовний проїзд платними дорогами дозволять транспортним засобам, які належать фізичним особам, фізичним особам-підприємцям, юридичним особам всіх форм власності в разі виникнення стихійного лиха, катастрофи, епідемії, епізоотії протягом періоду їх дії на підставі звернення зазначених осіб до концесіонеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорога Київ – Житомир – Рівне М-06 стане платною

Безплатно користуватись платними дорогами зможуть й транспортні засоби, які використовуються органами державної влади, підрозділами Міноборони, Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС і швидкої медичної допомоги на умовах, визначених концесіонером відповідно до концесійним договором.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here