Головна Політика Чиновникам можна подарувати сертифікат у тюрму, – ідея від міністра

Чиновникам можна подарувати сертифікат у тюрму, – ідея від міністра

200
0

Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Подаруйте йому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання!

Сертифікат до віп-камер у тюрмах запропонував дарувати чиновникам міністр юстиції Денис Малюська. Про це він повідомив у Фейсбук:

"Відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу – ми пропонуємо ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ на користування послугами платних камер у українських слідчих ізоляторах!

Подаруйте знайомому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання!

Я не певен чи десь у інших країнах є платні камери у слідчих ізоляторах, а от подарункові сертифікати – точно наш ексклюзив!".

Купити сертифікат на віп-камеру для чиновника на 1 добу у Житомирі можна від 610 грн.

Тобто 610 грн коштуватиме добове перебування в камері з покращеними умовами, за 2070 грн – тижневе, 3940 грн коштуватиме місяць.

Сертифікат можна замовити за посиланням https://online.minjust.gov.ua/kvsn/

Після цього слід обрати слідчий ізолятор, кількість днів ув’язнення і оплатити послугу, після чого отримати сертифікат. Він діятиме протягом пів року. Якщо протягом вказаного строку обдаровуваний не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зараховуються у якості благодійної допомоги відповідному слідчому ізолятору.

Малюська написав пост у жартівливій манері, проте вказав, що послуга абсолютно реальна. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here