Home Політика ”Чоповицька ОТГ – реальний приклад того, як управляти громадою за підтримки держави”,...

\”Чоповицька ОТГ – реальний приклад того, як управляти громадою за підтримки держави\”, – голова ОДА

100

 Реформа децентралізації дала фінансові можливості об’єднаним територіальним громадам реалізовувати необхідні проекти: утеплювати школи, садочки, будувати спортивні та культурні об’єкти.

На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич   25 лютого під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку у Чоповицькій ОТГ.

«Чоповицька ОТГ – реальний приклад того, як управляти громадою, коли держава дає фінансові можливості. У 2014-2015 роках Президент почав впроваджувати одну із найкращих наразі реформ – децентралізацію. І незважаючи на те, що було багато скептиків, які не вірили, – реформа стала найуспішнішою в країні. І тепер у нас є гарний фундамент для будівництва заможної європейської держави. Для області децентралізація дала новітні і сучасні об’єкти, а проекти-довгобуди ми змогли завершити за останні 2-3 роки. Культура і спорт – завжди фінансувалися за залишковим принципом. Але зараз, завдяки децентралізації, ми відновлюємо будинки культури, спорткомплекси, будуємо нові майданчики. Лише за останні 2 роки ми побудували 24 футбольні майданчики, а у найближчі 3 роки плануємо побудувати ще 54. Найголовніше те, що саме жителі громади вирішують, що необхідно ремонтувати або будувати», – сказав Ігор Гундич.

Жителі Чоповицької ОТГ обрали проекти, які будуть реалізовувати у найближчі 3 роки:

 – Ремонт доріг /Хорошів-Н.Борова-Йосипівка/-Малин через Щербатівку (з під’їздом до с. Крушники);
 – Реконструкція незавершеного будівництва під дитячий садочок за адресою: вул. Соборна, 30, смт Чоповичі;
 – Кабінет математики, хімії, фізики.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here