Головна Політика Давоські обіцянки Януковича ”регіонали” виконувати не збираються

Давоські обіцянки Януковича \”регіонали\” виконувати не збираються

74
0
Попри давоські обіцянки Віктора Януковича, фракція Партії регіонів не збирається декриміналізовувати статті Кримінального кодексу, за якими засуджена Юлія Тимошенко.
Про це заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов в інтерв’ю "Deutsche Welle", пише Українська правда.
 
За його словами, фракція Партії регіонів не буде ініціювати перегляд 364-ї та 365-ї статей Кримінального кодексу, хоча Янукович у Давосі висловився за гуманізацію цих статей та пообіцяв їх переглянути.
 
"Президент висловився як політик. Ми не змінюємо свою позицію. Бо ж серйозні люди ніколи не дригаються і не шарахаються. Ми не будемо міняти закон під одну людину",- заявив Чечетов.
 
За його словами, в Україні є законодавча влада – це Верховна Рада, і "президент на неї не впливає".
 
Також Чечетов зазначив, що Юлія Тимошенко сама винна, що її заґратували.
 
"Треба їй було послати всіх своїх політтехнологів – і зараз би вона була на волі і готувалася до виборів. А так вона зіграла не ту роль", – сказав "регіонал".
 
Як відомо, президент Віктор Янукович 27 січня на українському ланчі у Давосі заявив, що "статті 364, 365 повинні більше відповідати європейським стандартам – і так воно й буде найближчим часом".
 
Водночас, залишаючи цей ланч, журналістам він сказав, що Верховна Рада повинна сама визначитися щодо декриміналізації "статті Тимошенко" у Кримінальному кодексі.
 
А політолог Олександр Палій вважає, що якби Янукович хотів звільнити Тимошенко, він би її помилував: "Для цього потрібно два розчерки його пера на двох указах. І не потрібно було б спихати на Верховну Раду". 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here