Home Політика Дебой висловив співчуття щодо смерті мера Миколаєва та поїхав сьогодні на похорон

Дебой висловив співчуття щодо смерті мера Миколаєва та поїхав сьогодні на похорон

137

Житомирський міський голова Володимир Дебой, виконавчий комітет та депутатський корпус Житомирської міської ради висловлюють співчуття родині і близьким людям Миколаївського міського голови Володимира Дмитровича Чайки.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

2 березня 2013 року перестало битися серце мера м. Миколаєва – Володимира Чайки. Він працював, не шкодуючи себе. Його серце ніколи не знало спокою: воно хвилювалося і раділо, боліло за місто і святкувало в години перемог. Воно ніколи не було спокійним і байдужим

Чайка Володимир Дмитрович народився 5 жовтня 1948 року в м. Берислав Херсонської області. Згодом родина переїхала жити в до м. Миколаєва. У червні 2000 р. Володимир Чайка був обраний Миколаївським міським головою, а в березні 2002 і в березні 2006 р. – переобраний повторно.

Володимир Дмитрович Чайка був хорошою людиною, розумним та досвідченим керівником, гідно представляв інтереси мешканців м. Миколаєва. Заслуги Володимира Чайки по праву удостоєні найвищих нагород. За вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня. У 2007 році визнаний кращим міським головою року – удостоєний звання «Людина року» в номінації «Міський голова року». Нагороджений Орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня за вклад у розвиток храмів. Йому присвоєне почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України», отримав численні міністерські грамоти та подяки.

Прощання із міським головою Миколаєва відбудеться в понеділок, 04 березня 2013 року. Цей день у м. Миколаєві оголошено днем жалоби.

Вшанувати пам’ять міського голови Миколаєва та попрощатися з колегою Володимиром Чайкою поїхав Житомирський міський голова Володимир Дебой.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here