Home Політика Декриміналізація таки врятувала Тимошенко від однієї справи

Декриміналізація таки врятувала Тимошенко від однієї справи

87
Кримінальну справу по ЄЕСУ щодо Юлії Тимошенко по одному з епізодів закрито. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
 
"Під час розслідування справи встановлено, що одним із способів розкрадання бюджетних коштів було запровадження фінансової схеми приховування валютної виручки та створення документальної видимості розрахунків за товарно-матеріальні цінності офшорними компаніями з корпорацією ЄЕСУ", – сказано в повідомленні, пише Українська правда.
 
У зв’язку з тим, що 17 січня набув чинності закон, яким декриміналізовано "деякі статті, зокрема ст. 207 КК України кримінальну справу за обвинуваченням Тимошенко в частині організації приховування валютної виручки закрито".
 
"Розслідування справи за іншими епізодами злочинної діяльності Тимошенко Ю.В. продовжується", – зазначається в повідомленні.
 
Також в документі додається, що у зв’язку з перебуванням Тимошенко у Качанівській виправній колонії, кримінальну справу по ЄЕСУ скеровано за підслідністю до слідчого відділу УСБУ у Харківській області.
 
Як відомо, Тимошенко обвинувачують у організації приховування валютної виручки, організації неодноразового ухилення від сплати податків на загальну суму понад 16 млн. грн., розкрадання та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн. грн. ПДВ, службового підроблення та замаху на розтрату чужого майна – коштів державного бюджету у сумі 405,5 млн. доларів США. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here