Home Політика ДемАльянс чекає усіх житомирян та предстаників політсил на місцевому Євромайдані

ДемАльянс чекає усіх житомирян та предстаників політсил на місцевому Євромайдані

94

У Житомирі, як і по всій країні вже четвертий день триває Євромайдан – акція протесту громадян, які вимагають від Президента підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Ввечері 21-го листопада на Майдані Незалежності почався стихійний мітинг, де побували і житомиряни.

Вже наступного дня 22-го листопада на майдані Корольова у Житомирі відбилась перша протестна акція і були поставлені намети. Євромайдан по-житомирськи розпочався. Кожного дня приходило все більше і більше людей, однак їх кількість все ще не достатня.

«Ми звертаємось до представників всіх здорових політичних сил та громадських організацій – приєднуйтесь. Ми стоїмо на майдані Корольова вже третю добу, спимо у наметах по кілька годин, щоб не здавати позицій. Всім нам потрібно об’єднати зусилля. Люди повинні бачити, що сюди можна і потрібно приходити і протестувати», – закликає голова Житомирської організації партії «Демократичний Альянс Дмитро Ткачук.

Євромайдани по всій країні триватимуть кожного дня, аж до Вільнюсського саміту ЄС, який пройде 29 листопада. «Демократичний Альянс» закликає всіх житомирян щовечора о 18:00 приходити на майдан Корольова на акції протесту і відстоювати своє гідне майбутнє.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here