Home Політика День Незалежності: Сердючка на вагоні без дозволу співала пісні ОЕ

День Незалежності: Сердючка на вагоні без дозволу співала пісні ОЕ

318

Представники гуртів "Бумбокс" та "Океан Ельзи" заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні на концерті "Пісенна історія сучасної України", який провели на Софійській площі до Дня Незалежності.

Про це пише Громадське.

Пісню "Там, де нас нема" "Океану Ельзи" в попурі до Дня Незалежності виконала Вєрка Сердючка, а "Вахтерам" гурту "Бумбокс" – "Время и Стекло". Організатори концерту дозволу на переспів під час офіційного заходу у гуртів не брали.

Продюсер "Бумбоксу" Олексій Согомонов на питання, чи зверталися до гурту щодо виконання їхньої пісні на концерті, відповів: "Ні, звісно, ніхто не питав".

Про це ж сказала й представниця "Океану Ельзи" Вікторія Хоменко: "Щодо питань використання пісні "Океану Ельзи" сьогодні зранку – ні, не давали дозвіл! Ба більше – навіть не звертались".

Також на концерті виступили Монатік, Потап, Тарас Тополя, Джамала, Ніна Матвієнко, Ірина Білик, Оля Полякова та інші знаменитості. Вєрку Сердючку завезли на площу на даху вагона на колесах.

Деякі пісні виконували російською мовою.

Планувалося, що в концерті пролунають пісні, які були популярними в незалежній Україні.

Також до Дня Незалежності України ветерани АТО/ООС, громадські активісти провели у центрі Києва Марш незалежності.

Марш незалежності, або Марш захисників Вітчизни проводиться в Україні вдруге на День Незалежності як альтернатива офіційним державним заходам.

У марші взяли участь десятки тисяч учасників бойових дій, активістів різних політсил і городян.

На учасників маршу чекали сотні людей з прапорами та квітами, – пише УП.

Окремо у колоні йшли активісти під гаслом "#Free" – "здобудемо Волю – відновимо Право". Вони хочуть привернути увагу до Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь — фігурантів справи вбивства журналіста Павла Шеремета. Учасники цієї колони вдягнуті у футболки з портретами фігурантів цієї справи.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here