Головна Політика Депутат від «Нашого краю» допоміг придбати кисневий генератор для Чуднівської лікарні

Депутат від «Нашого краю» допоміг придбати кисневий генератор для Чуднівської лікарні

105
0

Вже два місяці працює в Чуднівській районній лікарні кисневий генератор, який дозволяє не тільки рятувати життя хворих на ковід пацієнтів, але і економити кошти. Дороговартісне обладнання в лікарні з’явилось завдяки допомозі, яку надав депутат Житомирської обласної ради від партії "Наш край" Ігор Ходак.

Кисневий генератор коштував лікарні 1 млн 160 тисяч гривень. Половину цієї суми оплатив з власних коштів Ігор Ходак, решту коштів виділили з обласного бюджету. Новий генератор забезпечить киснем 50 ліжок, а це 88% ковідних пацієнтів.

Головний лікар лікарні Ігор Лукашенко із жахом згадує ситуацію, яка була в медзакладі у березні, коли генератора тут ще не було. Тоді по 80 хворих щоденно потребували кисню, який завозили у балонах. У Чуднівській районній лікарні працює команда фахових медиків, які щоденно рятують людські життя, цей медичний заклад входить в трійку кращих із найнижчими показниками смертності від ковід в Україні. Завдяки новому обладнанню кількість врятованих буде ще більшою.

"Долучився до життєвоважливої справи тому, що переконаний — найважливіше, це людське життя, бо без людей не буде і бізнесу. Важливо, що придбання кисневого генератора не тільки допоможе у лікуванні ковідних хворих, а й зекономить державні кошти", – зазначає меценат Ігор Ходак.

За його словами, кисневі генератори в лікарнях допомагають економити кошти, оскільки більше не треба витрачати гроші та завозити кисень в балонах. А зекономлені гроші можна використати на інші потреби лікарень.

У планах встановити аналогічний кисневий генератор у Романівській лікарні, наразі тривають підготовчі роботи.

 

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here