Home Політика Депутат від «Нашого краю» підтримує розвиток дитячого футболу на Житомирщині

Депутат від «Нашого краю» підтримує розвиток дитячого футболу на Житомирщині

262
Депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак всебічно підтримує дитячий футбол в Романівській громаді Житомирської області.
 
Уже декілька років Ігор Ходак є генеральним спонсором двох команд «Зоря» (Врублівка), яка виступає у Вищій лізі чемпіонату області та «Зоря» Романів, вона заявлена у Другій лізі. Обидва  клуби мають потенціал і напрацьовані здобутки, які дозволять гідно виступити на заявлених чемпіонатах. Цього сезону фінансову підтримку отримав і футбольний клуб «Миропіль».
 
Проте головним у цьому  футбольному сезоні  у Романові є розвиток дитячого футболу. Спонсором і цього проєкту став Ігор Ходак.
«Усі легендарні футболісти колись були просто дітьми, які хвацько володіли м‘ячем у перших командах на рідних стадіонах. В них повірили, з ними займались і вони виростали легендами. Найкращий подарунок для дітей сьогодні – створити їм можливості для розвитку, середовище однодумців і вмілих наставників. Можливості, які формують вміння, потрібні цим хлопчакам, аби удосконалюватись. Вірю, що кожен з цих юних любителів футболу – майбутня зірка світового чемпіонату, кожен з ним заб‘є свій переможний гол! Моє бажання – підтримати їх фінансово, допомогти отримати необхідні і базові знання від умілих тренерів. Тому розвиток і становлення дитячого футболу на Романівщині для мене у пріоритеті», – зазначив Ігор Ходак.
Кілька місяців діти уже тренуються з командою тренерів, в яку входить і відомий в області футболіст та тренер Юрій Стрихарчук. Заняття проводяться на базі романівського стадіону двічі на тиждень.  У хлопців уже є перші напрацювання і розкритий потенціал.
«Я хочу бачити цих хлопців щасливими, розвиненими, у захопливій грі, а не у згубному середовищі. Зараз вони активно тренуються, мають свої футбольні амбіції і відшліфовують навички. Завдання для нас, дорослих, забезпечити їм фінансову основу і підтримку», – говорить Ігор Ходак.
Директор романівської ДЮСША Віталій Василівський констатує, що спонсорська підтримка від Ігоря Євгеновича є основою для розвитку та існування місцевого дитячого спорту, окрім того матеріально-технічний стан  школи теж не обходиться без допомоги Ігоря Ходака.  
 

Дитячий футбол  уже став частиною  спортивного життя громади, в Романів на заняття їдуть хлопчаки з сусідніх сіл. Таким чином формуючи тим самим потужну футбольну формацію не лише окремої громади, а й усієї області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here