Головна Політика Депутат від «Нашого краю» посприяв відкриттю вже другої кисневої станції на Житомирщині

Депутат від «Нашого краю» посприяв відкриттю вже другої кисневої станції на Житомирщині

864
0

У Житомирській області відкрили нову кисневу станцію – проєкт реалізували у Романівській лікарні. Ініціював та фінансово підтримав установку обладнання депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак.

Вартість проєкта кисневої станції – 2 мільйони 700 тисяч гривень. З них пів мільйона гривень виділив меценат. Це вже другий проєкт, який реалізував депутат. Кілька місяців тому подібну станцію відкрили у Чуднівській лікарні.

Меценат розповідає: ідея виникла тоді, коли в лікарнях катастрофічно не вистачало кисню, і медики зверталися за допомогою. Однак проблема була не у грошах, а у відсутності кисневих балонів. 

За словами директорки КНП «Романівської лікарні» Ірини Серт, тепер станція спроможна виготовляти 2,5 балонів кисню за годину – це приблизно 60 за добу. У найважчий період пандемії використовували до 40 балонів, отже тепер лікарня забезпечена киснем для ковідних пацієнтів, а це – колосальна економія коштів. 

«Всі ці люди, які будуть лікуватися, – це ті люди, які працюють на наших підприємствах. Тому бізнес має дбати про здоров’я нації. Без людей жодне підприємство існувати не буде», – зазначає депутат Ігор Ходак. 

Лікарі вдячні меценату за допомогу, підтримку та розуміння, адже медики, як ніхто, знають ціну життя. Відтепер, завдяки безперебійному кисню, лікування під час пандемії стане в рази легшим.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here