Home Політика Депутатам обласної ради пропонують підтримати колег із Луганська і вступити до антифашистського...

Депутатам обласної ради пропонують підтримати колег із Луганська і вступити до антифашистського об’єднання

81

«Сьогодні в 14:00 відбудеться засідання постійної комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради, членам якої я являюсь. В порядку денному засідання є питання про розгляд заяви депутатів Луганської обласної ради, а саме питання про створення Всеукраїнського антифашистського об’єднання депутатів усіх рівнів. Заяву, яку прийняли депутати Луганської обласної ради, не підтримую та пояснюю чому», – пише у своєму блозі депутат обласної ради Дмитро Кропачов.

«По-перше, я, як і більшість людей світу, проти фашизму. Але я, також як більшість людей світу, не тільки проти фашизму, я і проти нацизму, і проти тиранії, і проти авторитаризму, і проти екстремізму, і проти багато чого іншого. Тому не розумію, чому депутати Луганської обласної ради зосередились на боротьбі саме з фашизмом. У нас що, в Україні є фашистські заклики, лозунги, угрупування, організації тощо? Ні, тоді чому акцент на фашизмі?

По-друге, заява депутатів Луганської обласної ради не витримує критики і з боку розуміння ними термінології в цій сфері. Змішані і підмінюються такі поняття, як націоналізм, нацизм, фашизм тощо», – повідомляє у блозі Дмитро Кропачов.

Нагадаємо, що сесія обласної ради відбудеться 21 березня.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here