Home Політика Депутати хочуть легалізувати коноплю в Україні в медичних та інших цілях

Депутати хочуть легалізувати коноплю в Україні в медичних та інших цілях

159

Народні депутати пропонують узаконити коноплю в медичних цілях, науково-технічної діяльності та промисловості. Серед обранців-ініціаторів законопроєкту і нардеп Житомирської області від «Слуги народу» Богдан Кицак.

Депутати вже зареєстрували законопроєкт №4553 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науково-технічній діяльності та промисловості".

"В Україні понад 2 мільйони людей з нестерпним хронічним болем, з важкими онкологічними захворюваннями, епілепсією, пост-травматичним синдромом, з хворобою Альцгеймера та іншими потребують ліків на основі канабісу.

Ці ліки допомагають полегшити біль, налагодити сон, зменшити судоми і просто дають шанс на нормальне життя", – розповідає народна депутатка Ольга Стефанишина, одна і авторів проєкту.

Медичний канабіс допоможе онкохворим і паліативним хворим, тисячам дітей з епілепсією, пацієнтам із депресією та тривожними станами, військовим з посттравматичним синдромом, людям з хворобами Альцгеймера, Паркінсона, розсіяним склерозом та псоріазом.

Згідно із законопроектом, придбати медичну коноплю і / або препарати, виготовлені з рослин роду конопель, за медичними показаннями людина може тільки за рецептом лікаря.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here