Home Політика Депутати на сесії облради розділять 25 мільйонів: хочуть купити техніку для «Полісся»...

Депутати на сесії облради розділять 25 мільйонів: хочуть купити техніку для «Полісся» замість допомоги онкохворим

102

Внести зміни до обласного бюджету та розподілити біля 25 мільйонів гривень планують депутати обласної ради на черговій сесії.

Сьогодні на депутатській комісії з питань бюджету та комунальної власності обговорювали пропозиції щодо розподілу коштів та слухали звіт про виконання бюджету.

25 мільйонів підуть на соціально-економічні питання, на охорону здоров’я та на соціальний захист населення, – так прокоментував поділ грошей голова обласної ради Йосип Запаловський.

Найактивніше депутати обговорювали виділення 1,5 мільйона гривень на закупівлю нового обладнання для друкарні «Полісся». Зокрема Руслан Годований, депутат від «Фронту Змін» запропонував віддати мільйон гривень на онкогематологічне відділення для дорослих і ще 500 тисяч для онкохворих дітей. Ці гроші їм будуть більш потрібні, аніж видавництву, яке досі не презентувало депутатам реального бізнес-плану.

Утім, пропозицію Годованого на комісії не прийняли.

Також «Фронт Змін» пропонував виділити 200 тисяч гривень на ремонт краєзнавчого музею.

 «Музей кілька років не працює. Ми виплачуємо людям зарплату, платимо за оренду, охорону та енергоносії, а підприємство не працює. У нас зберігається тисячі експонатів, які ми не можемо виставити, тому що немає відповідних умов, дах протікає. 200 тисяч – це мінімум, з цими грошима вони восени зможуть відкритись», – заявив під час засідання комісії голова фракції «Фронт Змін» Сергій Сухомлин.

200 тисяч натомість депутати віддадуть на басейн у Озерному, за що вони проголосували ще минулого року і тільки зараз віддають гроші.

118 тисяч піде на різноманітні депутатські звернення, 190 тисяч – на ремонт приміщення на Новому Бульварі 5, яке передали Головному казначейству України у Житомирській області.

Також голова обласної ради Йосип Запаловський наголосив, що питання виділення коштів на будівництво пам’ятнику Кременицькому на цій сесії розглядатись не буде, чиновники будуть думати над тим, як зменшити кошторисну вартість пам’ятника. Нагадаємо, що попередньо на спорудження монументу радянському керівнику депутати зібрались виділити 2 мільйони гривень.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here