Home Політика Депутати облради підготують новий довідник про Житомирщину

Депутати облради підготують новий довідник про Житомирщину

135
0

До Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначається на початку грудня, на Житомирщині вийде друком новий довідник із адміністративно-територіального поділу області.

У ньому буде вміщено оновлені історичні відомості про наш край: область, райони, міста, містечка, селища та села у контексті адміністративно-територіального устрою, матеріали про чисельність жителів у містах, районах та селищах, символіка районів та міст, інша статистична інформація, адміністративні карти районів та міст. 

У новому адміністративно-територіальному довіднику також можна буде знайти інформацію краєзнавчого характеру про міста та села області, про склад сільських, селищних рад, перелік об’єктів рекреаційної зони, цікавих та перспективних економічних, соціальних та інших об’єктів, а також відомості про відстані від райцентрів до найближчих залізничних станцій, до обласного центру, між населеними пунктами тощо.

В обласній раді створено робочу групу з підготовки до видання довідника, до складу якої увійшли фахівці відповідних обласних відомств, установ та служб, краєзнавці, а також представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
 
Голова робочої групи Володимир Арешонков поінформував, що потреба у довіднику адміністративно-територіального поділу Житомирщини з оновленою інформацією про наш край назріла давно, адже той, яким користуємося в своїй роботі сьогодні, давно безнадійно застарів. Він був виданий ще в 1995 році. Відтоді змінилися назви сіл, містечок, їхні межі, деякі населені пункти через ряд причин зникли з адміністративної карти області. За останні 16 років відбулися деякі інші зміни в адміністративному поділі області, побудовано нові об’єкти, залізничні станції, автошляхи, повідомляється на сайті облради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here