Home Політика Депутати розглянуть питання про виділення 1 млн родинам бійців і 30...

Депутати розглянуть питання про виділення 1 млн родинам бійців і 30 млн на покупку МРТ

107

 У четвер, 19 березня, відбудеться сесія обласної ради. Серед основних питань – внесення змін до обласного бюджету.

 
«У змінах до бюджету є чотири напрямки. Найголовнішим із них є спрямування коштів вільних залишків обласного бюджету на вирішення найпроблемніших питань», – повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко.
 
На розгляд депутатів вносяться зміни до бюджету на суму 59, 7 млн. грн.
 
«Серед основних напрямів – це 30 млн. грн. на придбання магнітно-резонансного томографа, – розповідає Ганна Ємченко. –  Також 5 млн. грн. на закупівлю медикаментів для онкохворих нашої області. 3 млн. грн. спрямуємо на придбання медикаментів, які життєво необхідні для новонароджених дітей із малою вагою».
 
Крім того, 1 млн. грн. з обласного бюджету планують виділити на надання матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО. Нагадаємо, у 2015 році на ці потреби вже виділяли 1,5 млн.грн.
 
Кошти планують розподілити і на придбання апаратів для штучної вентиляції легень для обласної лікарні.
 
«Також держава збільшила нам обсяг субвенції. 375,1 млн.грн. буде спрямовано на субвенції, надання пільг та субсидій населенню на енергоносії. Порівнюючи з минулим роком, це в 2 рази більше», – наголосила директор департамент уфінансів.
 
Держава також додала 1,3 млн.грн. на фінансування спортивних шкіл.
 
Всі ці пропозиції вже пройшли обговорення на депутатських комісіях, засіданнях президії обласної ради і вносяться на сесію для затвердження.
 
Прес-служба облдержадміністрації

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here