Home Політика Депутати Житомирської облради написали звернення до центральних органів влади

Депутати Житомирської облради написали звернення до центральних органів влади

133

Відбулася позачергова 21 сесія Житомирської обласної ради з питанням про  суспільно-політичну ситуацію в Україні та області та недопущення її дестабілізації.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Депутати обласної ради розглянули та прийняли за основу запропонований проект звернення до центральних органів влади.  У процесі обговорення проект був доповнений слушними зауваженнями та пропозиціями депутатів  та громадських діячів. Від себе голова обласної ради Віталій Француз  вніс пропозицію звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням прискорити процес підписання Угоди про Асоціацію з ЄС та відповідно введення безвізового режиму для громадян України. Текст звернення з усіма доповненнями був прийнятий в цілому.

Підводячи підсумки роботи сесії, під час спілкування із представниками ЗМІ Віталій Француз зазначив, що питання розгляду об’єднало депутатський корпус. «Маємо єднатися не лише на порозі зовнішньої загрози, а і тоді, коли треба просто працювати, розбудовувати державу, налагоджувати життя в Україні», – наголосив голова обласної ради.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here