Home Політика Деталі карантину в Житомирі – мерія опублікувала повний текст рішення виконкому

Деталі карантину в Житомирі – мерія опублікувала повний текст рішення виконкому

189

Карантинні обмеження із 12 березня по 3 квітня у Житомирі введено позачерговим рішенням виконкому. Однак не всі приватні заклади (кінотеатри, до прикладу) змогли це реалізувати, оскільки не бачили самого документу.

Повний текст документу опублікували сьогодні, 12 березня, на сайті міської ради.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 11.03.2020 року повідомляємо наступне:

 1. Тимчасово з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року призупинити освітній процес у закладах освіти Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, підпорядкованих департаменту освіти міської ради, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, управлінню культури міської ради: дошкільних навчальних закладах, закладах загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, 1-4 класах навчально-виховних комплексів, закладах позашкільної освіти (дитячо-юнацькі спортивні школи № 1,2, Центр творчості дітей і молоді, Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Школа юних десантників, Школа хореографічного мистецтва «Сонечко»), закладах професійно-технічної освіти, Міському культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради, Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся» Житомирської міської ради, комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах, музичних та художній школах.
 2. Рекомендувати керівникам навчальних закладів інших типів та форм власності, розташованих на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, тимчасово призупинити освітній процес з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року.
 3. На період з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади:
 • ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 60 та більше осіб, за винятком заходів державної та місцевої необхідності;
 • обмежити проведення спортивних заходів, за винятком їх проведення без глядачів лише з дозволу міжнародних та національних спортивних організацій;
 • призупинити роботу театрів, кінотеатрів, тощо;
 • призупинити роботу розважальних центрів (закладів) та розважальних зон в торгових, торгово-розважальних центрах;
 • обмежити роботу до 22.00 години для закладів ресторанного господарства, сфери послуг (крім торгових та медичних), для яких встановлено цілодобовий режим роботи.
 1. Керівникам виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності забезпечити моніторинг та не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.
 2. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності посилити контроль за санітарним станом об’єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів в повному обсязі.
 3. Керівникам управління транспорту і зв’язку міської ради, управління охорони здоров’я міської ради організувати проведення санітарної обробки салонів комунального транспорту, транспортних засобів приватних перевізників, задіяних для перевезення громадян та об’єктів транспортної інфраструктури громади.
 4. Заборонити КП «Житомирводоканал» міської ради планові відключення водопостачання на період з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року.

Читайте також: Через те, що ОДА пізно отримала постанову Кабміну про карантин, у частині райцентрів Житомирщини карантин запровадять у п’ятницю 13-го.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here