Home Політика Децентралізація дає можливість перетворити перспективні плани громад у реальність, – голова...

Децентралізація дає можливість перетворити перспективні плани громад у реальність, – голова Житомирської ОДА

126

 Попільнянська ОТГ вже має план роботи на 2019-2021 роки – жителі разом із головою ОДА Ігорем Гундичем затвердили перелік першочергових проектів для реалізації.

Засідання Ради регіонального розвитку у громаді голова облдержадміністрації Ігор Гундич провів сьогодні, 20 лютого.«Завдяки децентралізації ми бачимо реальні справи, які сьогодні відбуваються в Україні. Це ремонти доріг, утеплені школи і садочки, створені ЦНАПи. У кожному реалізованому проекті заслуга Президента України, який віддав повноваження та фінансові ресурси на місця. І завдяки цьому громади мають можливість планувати свій розвиток. Я реаліст і розумію, що не потрібно будувати нереальних планів, але ті проекти, які ваша громада хоче реалізувати, завдяки реформі можуть стати реальністю», – зазначив Ігор Гундич.

 

Серед перспективних проектів, які у Попільнянській ОТГ планують реалізувати у 2019-2021 роках, ремонти доріг, реконструкції навчальних закладів та закладів культури.

 

Зокрема, у перспективному плані розвитку громади:

 – Капітальний ремонт доріг /Ходорків-Мохначка/-Відродження, Житомир- Сквира-Ставище-Миролюбівка, вул. Аеродромна в смт Попільня, вул. Центральна в с. Строків; вул. Л. Українки в с. Сокільча (від буд. № 74 до № 144)

 – Реконструкція (термомодернізація) центру дозвілля с. Новоселиця та с. Попільня

 – Будівництво дошкільного навчального закладу в селі Парипси

 – Капітальний ремонт та благоустрій території Попільнянської гімназії №1

 – Реконструкція нежитлового приміщення під багатоквартирний житловий будинок за адресою: вул. Героїв Майдану, 12,  смт Попільня

 – Капітальний ремонт мосту по  вул. Миру в с. Голуб’ятин

 – Капітальний ремонт центру культури і дозвілля в смт. Попільня

 – Реконструкція даху Строківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 – Реконструкція (термомодернізація) дитсадків «Калинка» в с. Саверці, «Віночок» в с. Сокільча, № 1 «Чебурашка» та № 3 «Берізка» у с. Попільня та ін.

1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here