Home Політика Дитяча письменниця очолила департамент сім’ї, молоді і спорту Житомирської ОДА

Дитяча письменниця очолила департамент сім’ї, молоді і спорту Житомирської ОДА

104

11 червня голова облдержадміністрації Сидір Кізін представив колективу департаменту сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації нового директора Світлану Гресь.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Окреслюючи цілі і завдання, що стоять перед галуззю, Сидір Кізін зауважив, що потрібно багато чого зробити, хоча фінансування є недостатнім. Але завдяки великому людському потенціалу, завдяки фахівцям, що хочуть і вміють працювати, можна залучати меценатів, активізувати роботу творчих середовищ, долучити до справи підприємців, адже розвиток сім’ї, молоді і спорту – майбутнє України.

Світлана Гресь подякувала за довіру і висловила впевненість у спільній плідній роботі Вона додала, що оскільки вже працювала у цьому департаменті, робота їй знайома.

Світлана Гресь має 8 авторських книг, 6 з них для дітей. Відома під псевдонімом Світлана Штатська. Є членом Спілки письменників України, лауреатом багатьох премій. Серед них премія Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України» в номінації «за творчі досягнення» (2008 р.).

У 1998-2002 роках – голова молодіжного товариства поляків м. Житомира, у 2004 р. – заступник голови комітету молодіжних організацій м. Житомира, згодом заступник голови всеукраїнської організації молодих поляків. Протягом 6 років є головою обласної літературно-мистецької студії ім. Михайла Клименка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here